GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål+fat 7154318
nr 715 4318
Skål+fat
3 delar, Kina, höjd: 14, diameter: 14
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
300 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 september 2011
kl 19:18:38
300 kr
1.300 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr